Regionálne karty / city karty

Systém Cardsy slúži na vydávanie a správu digitálnych regionálnych kariet. Umožňuje variabilné nastavenie systému regionálnych turistických kariet. Poskytovanie regionálnych zliav, cestovanie v danom regióne, zbieranie bodov/bonusov a nikdy nebolo jednoduchšie. CardSy umožňuje efektívne prepojenie všetkých subjektov cestovného ruchu v danom regióne (samosprávy, ubytovacie zariadenia, poskytovatelia služieb, rôzne regionálne atrakcie, dopravné spoločnosti, múzeá, galérie atď.) tak aby z tohto systému benefitoval každý zapojený subjekt.

Image

Design karty

Funkcie digitálnej karty umožňujú kedykoľvek aktualizovať dizajn karty, informácie na digitálnej karte a o každej zmene informovať prostredníctvom notifikácií.

Image

Komunikácia

V prípade potreby krízovej komunikácie je digitálna karta ideálnym komunikačným kanálom.  

Image

Forma karty

Pre menej digitálne zdatných, alebo v prípade potreby, je možné vystaviť aj fyzickú kartu (plast, papier) s identickým QR kódom.

REGION CARD

Pre koho je tento produkt určený?

Príklad a referencia

„V siedmom roku projektu Tatry Card sa miestne združenie cestovného ruchu rozhodlo prejsť na virtuálnu formu poskytovania zliav. Plastovú kartu združenie nahrádza za ekologický a moderný QR kód, vďaka ktorému je dnes možné nosiť v mobile rôzne cestovné lístky, letenky i vernostné karty bez toho, aby nám zaberali priestor v peňaženke. Vďaka QR kódu, pomocou ktorého si kartu uložia do mobilu, budú mať návštevníci všetko na dosah ruky. Novinkou digitálnej karty budú aj aktuálne informácie o počasí a podujatiach v Tatrách či tipy na zážitky u partnerov projektu, ako aj dôležité informácie o poistení či kontakty na informačné kancelárie.“

Turisti, ktorí navštívia Vysoké Tatry a ubytujú sa v niektorom ubytovacom zariadení, ktoré je členom Združenia, si môžu za 4€ kúpiť Tatry Card. V cene TATRY Card je horské poistenie GENERALI a možnosť ekologicky a neobmedzene počas platnosti karty cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK. Karta platí v zimnej sezóne taktiež na cestovanie SKI & AQUA BUSOM do lyžiarskych stredísk vo Vysokých Tatrách a aquaparku AquaCity. S regionálnou kartou TATRY Card majú turisti okrem cestovania a poistenia k dispozícii aj atraktívne zľavy v mnohých zariadeniach v regióne Vysoké Tatry (wellness, múzeá, atrakcie, gastronómia a pod.).

Popritom získalo Združenie nástroj na efektívnu komunikáciu so všetkými turistami, ktorí sa aktuálne nachádzajú v regióne. Či už ide o horúce novinky, alebo o výstrahy, tieto môžu poslať turistom prostredníctvom notifikácií priamo do ich mobilného telefónu.

Image
Chete vlastné digitálne karty pre Váš projekt alebo organizáciu? Máme pre Vás riešenie.