Cashless kartový systém. Pre uzatvorené systémy predaja.

Systém Cardsy slúži na vydávanie a správu digitálnych cashless kariet. Umožňuje nastaviť rôzne parametre podľa želania zákazníka (platnosť karty, výška kreditu, či je karta na firmu, alebo nie a pod.). Pre menej digitálne zdatných, alebo v prípade potreby, je možné vystaviť aj fyzickú kartu (plast, papier) s identickým QR kódom.

CardSy variabilným nastavením umožňuje uplatniť koncept

Jedna karta pre všetko

Vystavenie karty môže byť buď anonymné, alebo na meno. Dobíjať kredit je možné online, priamo v pokladni, alebo v mobilných kioskoch resp. u hostesiek. Samozrejmosťou je možnosť vydávania „darčekových“ kariet s kreditom pre zamestnancov, VIP hostí, obchodných partnerov a pod.

SVG
Šport a festivali

Tá istá karta môže slúžiť pre športový klub, alebo hudobný festival aj ako vstupenka, aj ako cashless platobná karta, klubová karta, fanúšikovská karta, parkovacia karta a pod.

SVG
HoReCa

Pre HoReCa segment môže byť jedna karta zároveň zákazníckou kartou na uplatnenie zliav, zároveň môže slúžiť ako  lojalitná karta na zbieranie bodov a tá istá karta môže slúžiť ako cashless karta na platenie v danom uzatvorenom systéme.

Pre koho je tento produkt úrčený?

Riešenie je vhodné pre všetky uzatvorené systémy predaja. 

  • Reštaurácie
  • Kaviarne
  • Bary
  • Štadióny
  • Obchodn siete
  • Športové centrá
  • Festivaly
  • Vianočné a iné firemné párty
  • Eventové agentúry pri podujatiach pre klientov

Príklady a referencie

SVG

Storyous

Storyous využíva naše cashless riešenie ako doplnkovú službu pre svojich zákazníkov, HoReCa prevádzky. Tí môžu využiť výhody cashless platieb. Najmä predaj digitálnych kariet s kreditom, prípadne naše riešenie využiť na zjednodušenie vyúčtovania firemných eventov. Zároveň je to veľmi efektný a efektívny nástroj pri práci s firemnými zákazníkmi.

www.storyous.com
SVG

Manifesto market

Spolu so Storyous sme pripravili riešenie na predplatenú kartu, ktorá je využiteľná v oboch marketoch, aj na Florenci, aj na Smíchove. Forbes článok
“Manifesto rozjíždí i předplatitelskou kartu, která se chová jako aplikace – nahrajete si do nípeníze a pak už můžete pohodlně platit prostřednictvím QR plateb.”

www.manifesto.city

Ďalší zákazníci, ktorí naše riešenie využili resp. využívajú:

Chete vlastné digitálne karty pre Váš projekt alebo organizáciu? Máme pre Vás riešenie.